window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-192783843-1');
×

Działania sponsorskie

puszcza_logo.jpg

Jesteśmy zwolennikami społecznego zaangażowania. Szczególnie bliskie są nam kluby sportowe, które mają wpływ na rozwój talentów, wśród młodych sportowców i zachęcają do podjęcia aktywności fizycznej. Jesteśmy zdania, że pasja, rodzi pasję, jest kluczem otwierającym drzwi do naśladowania i wskazywania wzorców dla młodzieży.

W sezonie 2022/2023 postanowiliśmy wesprzeć Miejski Klub Sportowy Puszcza Niepołomice. 

Puszcza Niepołomice to polski klub piłkarski z siedzibą w Niepołomicach, założony w 1923 r.

Obecnie występujący w I lidze polskiej piłki nożnej.

Jesteśmy dumni z osiągnięć klubu. Kolejny sezon stawia nowe wyzwania przed klubem. Zespół musi być w pełni skoncentrowany by przystąpić do rywalizacji w kolejnych rozgrywkach. Z dumą ogłaszamy, że będziemy wspierać w kolejnym sezonie nasz lokalny klub sportowy. 

Sport łączy pokolenia

Uważamy, że tym co łączy są wspólne przeżycia, emocje, doświadczenia. Bez wątpienia emocji w sporcie nie brakuje. Sport łączył, łączy i zawsze będzie łączył pokolenia, tworząc między nimi nić wspólnych wartości. To zdecydowanie wartościowy sposób by rozwijać relacje międzyludzkie w społeczności lokalnej, które są integralną częścią życia każdego człowieka.