Nie zwlekaj z zakupami - 29.05 do 02.06 - nastąpi przerwa urlopowa
×

Złote naszyjniki damskie

Złoto to wyjątkowy kruszec. Towarzyszy ludzkości od tysiącleci, nieustannie wzbudzając zachwyt i podziw. Biżuteria wykonana ze złota należy do najpiękniejszej, najbardziej wystawnej, ale również najdroższej wśród ofert sklepów jubilerskich. Szczególne miejsce wśród wyrobów ze złota zajmują długie naszyjniki. Zaprojektowane z myślą o wyjątkowych wydarzeniach złote naszyjniki damskie przyciągają uwagę, posiadając unikalny urok i czar. Sprawdź złote naszyjniki dostępne w naszej ofercie i znajdź biżuterię, dzięki której poczujesz się wyjątkowo.

Dlaczego złote naszyjniki damskie są tak popularne?

Długi naszyjnik damski to ozdoba, obok której nie można przejść obojętnie. Doskonale sprawdzi się podczas uroczystej kolacji, spotkania biznesowego lub na wieczornym spotkaniu z najbliższymi. Naszyjniki damskie często są na tyle wystawne, że z powodzeniem mogą występować jako samodzielna biżuteria. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś uzupełniła go o kolczyki, broszkę lub inne elementy biżuterii.

Naszyjnik z kamieniem, który opalizuje w świetle będzie pięknym dodatkiem do wieczorowej kreacji. Z kolei naszyjnik z grawerem to wspomnienie ważnego wydarzenia, np. ślubu, rocznicy lub narodzin dziecka.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań dla siebie. Długi naszyjnik złoty damski może być bardzo prostym i delikatnym łańcuszkiem z niewielką zawieszką na końcu. Sprzedajemy również obręcze oraz naszyjniki damskie zdobione kamieniami.

Jak wybierać złoty naszyjnik damski?

Złoty naszyjnik damski powinien być dopasowany do fizjonomii oraz preferencji konkretnej osoby. Tylko wtedy można z niego wydobyć niepowtarzalne cechy i prawdziwe piękno. Osoby niskie i drobnej postury najczęściej wybierają niezbyt długi naszyjnik złoty wykonany cienkich, subtelnie wykończonych ogniw. Bardziej masywne naszyjniki sprawdzą się w przypadku osób wysokich – kunsztowna i dobna konstrukcja biżuterii będzie wyglądała wtedy okazale i nie zaburzy harmonii wizerunku.

Długi naszyjnik jest doskonałym wyborem do dekoltów typu łódka. Im bardziej zdobna biżuteria, tym lepiej, ponieważ gładki materiał stwarza idealne tło do jej wyeksponowania.

W przypadku dekoltów hiszpańskich, karo oraz gorsetów zdecydowanie lepiej sprawdza się krótki złoty naszyjnik damski. Można za to uzupełnić go złotymi kolczykami. Ważne, aby cała biżuteria wykonana była w podobnym stylu (dotyczy to także ewentualnych kamieni i faktury metalu).

Jak dbać o naszyjnik złoty?

Każda biżuteria, również ta wykonana ze złota powinna być regularnie oczyszczana. Tylko wtedy zachowa swój ponadczasowy blask. Złoty naszyjnik najlepiej pielęgnować z wykorzystaniem najprostszych, domowych metod. Na początku wypróbuj rozcieńczony płyn do mycia naczyń oraz ciepłą wodę. Dopiero kiedy te rozwiązania nie pomagają sięgnij po profesjonalne środki czyszczące, które dostaniesz w sklepach jubilerskich.

Do przecierania biżuterii zawsze używaj delikatnych, bawełnianych szmatek, nigdy nie sięgaj po szczotki z ostrym lub szorstkim włosiem. Złoto jest delikatnym metalem, który łatwo ulega zarysowaniu.

Złoty naszyjnik możesz też czyścić roztworem sody oczyszczonej, octu lub kwasku cytrynowego. Unikaj jednak stosowania wysokich stężeń. Im roztwór jest lżejszy, tym lepiej.

Nasza biżuteria została wykonana z najwyższej jakości złota próby 585. Nie zawiera niklu, który mógłby wywołać reakcję uczuleniową. Każdy złoty naszyjnik damski został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Z elegancką kartą podarunkową

nie umknie Ci żadna ważna okazja, żeby powiedzieć, jak Ci zależy, co czujesz i jak delektujesz się uroczystą chwilą zatrzymaną w biegu.

Więcej o karcie

Czajkowska.pl
Czajkowska.pl
x