×

Misja

Witaj, miło mi Cię poznać

Nazywam się Katarzyna Czajkowska. Od 2006 roku tworzę miejsce w którym biżuterię kieruję do koneserów emocji. Jako nadrzędną misję wyznaczyłam utrwalanie i pogłębianie wartości które nigdy nie przeminą: miłości, szczęścia, wiary, nadziei i tradycji. 

Nasza oferta jest mocno wyselekcjonowana. W jakości biżuterii nie ma kompromisów – nie znajdziesz u nas wyrobów o niskiej jakości, które wizualnie imitują wyrób trwały. Dlaczego? ponieważ prawda zawsze wyjdzie na jaw. Tak, to niemiła ale szczera rzeczywistość. Dlatego wiedz, że nie zależy nam na jednorazowej sprzedaży, lecz na trwałej relacji z Tobą. 

Nasza oferta nie jest masowa, promocyjna ani wyprzedażowa. Nie traktujemy klienta masowo, przedmiotowo jak kolejną cyfrę w planie i również mam ogromną nadzieję, że Ty nie pozwalasz siebie tak traktować

Kładę ogromny nacisk na prawdę, przyjaźń i zaufanie. Dlatego mamy cudownych klientów. Wiemy, że gdy zbliża się maj, to zadzwoni do nas Pan Rafał w celu przygotowania prezentu dla żony na zbliżającą się rocznicę ślubu. W dodatku każdą z rocznic odpowiednio wymienia na tabliczce z dedykacją którą umieszczamy we wieczku opakowania: wełniana, miedziana, gliniana... Następnie umieszcza miłosny cytat i podpisuje: „Kolejna rocznica a ja wciąż pamiętam i kocham Cię tak samo”. To jest wspaniałe i rozczulające!

czajkowska-o-nas-1.jpg

Zdaję sobie sprawę, że cena niektórych wyrobów jest wysoka, ale to przede wszystkim świadczy o wartości produktu. Często klienci wyciągają wnioski po czasie. Niejednokrotnie zgłaszają się do nas małżeństwa które z konieczności musiały wymienić obrączki ślubne na nowe po kilku latach użytkowania. Skuszeni marketingiem lub promocją zakupili obrączki z pozoru takie same, lecz o zupełnie innych parametrach: niska gramatura złota i cienki profil obrączek. Takie obrączki podatne są na uszkodzenia, wygięcia i z uwagi na cienki profil odnowienie ich często jest niemożliwe. Nie warto rozpatrywać zakupu obrączek w kategorii promocji lub „udało się tanio kupić”. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie obrączki klasy premium o solidnym profilu – w wersji bez kamieni lub z brylantami. Obrączki są symbolem Waszej miłości, to Wasz talizman, nie na kilka lat ale na całe życie. 

Na szczególne wyróżnienie zasługują również pierścionki z diamentami i naturalnymi kamieniami kolorowymi takimi jak szafir, szmaragd, rubin, cytryn. Tworzone są przez pasjonata złotnictwa tradycyjną rzemieślniczą metodą. Każdy diament lub kamień kolorowy jest oprawiany ręcznie pod mikroskopem, co gwarantuje trwałość. Jestem z nich dumna!

Jaką wskazówkę mogę Ci przekazać? Najważniejsze to pamiętać, że niektóre wyjątkowe chwile zdarzą się raz w życiu i już nigdy się nie powtórzą. Nie żyj od świąt do świąt, od walentynek do walentynek. Każdy dzień może być wart celebrowania, szukaj najcudowniejszych momentów w sobie i otaczającym Cię świecie, sam kreuj uczucia. To niespodzianki bez okazji najbardziej zapadają w pamięć (tak to prawda, wiem to z autopsji, jestem kobietą).

W imieniu moim oraz całej firmy CZAJKOWSKA, chciałabym podziękować Ci za to, że doceniasz szerokorozumianą jakość w każdej płaszczyźnie zarówno przedmiotowej jak i emocjonalnej. Lubimy Cię, ponieważ zmieniasz świat. To co robisz jest bezcenne.

Czajkowska.pl
x