Nie zwlekaj z zakupami - 29.05 do 02.06 - nastąpi przerwa urlopowa
×

Koszt dostawy

Szeroki wybór metod dostawy  w naszym sklepie internetowym - wybierz tę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. W dobie powszechnego korzystania z internetu oraz rosnącej popularności zakupów online, wygodne i bezpieczne metody dostawy stają się kluczowe dla klientów. W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne opcje dostawy, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Poniżej przedstawiamy dostępne możliwości:

Opcje i koszt wysyłki

Wysyłka jako prezent

Czy wiesz, że miły prezent znaczy więcej niż tysiąc słów ? Zaskocz bliską Ci osobę ! Wyślij biżuterię w prezencie bez informacji o cenie. W uwagach do zamówienia napisz "Wysyłka na prezent". My zajmiemy się resztą.

 

Dostawa zagraniczna UE

Regularnie obsługujemy zamówienia zagraniczne. Odległość nie stanowi dla nas przeszkody. Wysyłka zagraniczna jest dla nas tak samo prosta jak wysyłka na terenie Polski. Pozwól zadziwić się niskimi stawkami wysyłek za granicę ! Wysyłka zagraniczna możliwa jest po wcześniejszym opłaceniu zamówienia. Nie wysyłamy za granicę zamówień za pobraniem.

 

Czy przesyłki są  bezpieczne? 

Zakupy w internecie stały się częścią naszego codziennego życia, a bezpieczeństwo transakcji oraz dostawy towarzyszących im produktów jest kluczowe dla zadowolenia klientów. W naszym sklepie jubilerskim stawiamy na bezpieczeństwo na każdym etapie zakupów. Dzięki 17-letniemu doświadczeniu w branży, doskonale wiemy, jak dbać o bezpieczeństwo naszych klientów i ich zakupów.

Doręczenie paczek -Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu przesyłek zawierających wartościowe przedmioty, takie jak biżuteria.

Naszym priorytetem jest, aby każda paczka dotarła do klienta w nienaruszonym stanie i na czas.

 

Bezpieczne pakowanie - Zdajemy sobie sprawę, że biżuteria jest delikatna i wymaga odpowiedniego zabezpieczenia podczas transportu. W związku z tym dbamy o to, aby każda przesyłka była starannie i bezpiecznie zapakowana.

Stosujemy materiały amortyzujące oraz wytrzymałe opakowania, które skutecznie chronią zakupioną biżuterię przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami atmosferycznymi.

Doświadczenie na rynku - Nasz internetowy sklep jubilerski działa już od 17 lat, co świadczy o naszej stabilności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz dostosować się do zmieniających się warunków rynku. Jesteśmy dumni z tego, że możemy sprostać oczekiwaniom klientów i zagwarantować im bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie.

Bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie jubilerskim to nie tylko puste słowa, ale także zaangażowanie i profesjonalizm, które wykazujemy na każdym etapie realizacji zamówienia. Dzięki naszemu doświadczeniu, współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami oraz starannemu pakowaniu przesyłek, możemy zapewnić naszym klientom bezpieczne zakupy oraz satysfakcję z otrzymanej biżuterii.

Czajkowska.pl
x