×

Kolczyki dla dzieci

Niemal każda dziewczynka już od najmłodszych lat obserwuje i próbuje naśladować dorosłych, w szczególności swoją mamę, która jest jej inspiracją. Pojawiają się pierwsze eksperymenty z kosmetykami znalezionymi ukradkiem w kosmetyczce, zabawy w przymierzanie za dużych butów i ubrań z szafy rodziców, jednak największą uwagę zawsze przyciąga szkatułka z biżuterią. Połyskujące, złote łańcuszki i naszyjniki, bransoletki i pierścionki z kamieniami oraz okazałe złote kolczyki dla dziewczynki są nie tylko ogromną atrakcją, ale też okazją do wspaniałej zabawy. Na szczęście kolczyki dla dzieci, podobnie jak wiele innych elementów biżuterii, stają coraz bardziej popularne, a wybór dziecięcej biżuterii jest z roku na rok coraz większy. Dzięki temu wszelkie łańcuszki, bransoletki czy kolczyki złote dla dziewczynki mogą towarzyszyć dzieciom już od ich pierwszych lat życia.

Złote kolczyki dla dziewczynki – na prezent i bez okazji

Błyszczące złote kolczyki dla dziewczynek próba 585 to wspaniały pomysł na trwały i sentymentalny prezent, który można wręczyć dziecku na komunię, dzień dziecka czy urodziny, a nawet pod choinkę. Niewielkie kolczyki dla niemowląt będą świetnym pomysłem na prezent na chrzciny czy roczek, a proste, codzienne złote kolczyki dla dziewczynki, której pojawia się zainteresowanie biżuterią, można kupić nawet bez okazji. Prezent w formie złotej biżuterii z pewnością ucieszy każdą młodą damę, a jeśli będzie odpowiednio przemyślany, będzie nie tylko pamiątką, ale może jej towarzyszyć nawet w dorosłym życiu. Przed zakupem takiego upominku zawsze trzeba pamiętać, że kolczyki dziecięce powinny być praktyczne i przede wszystkim bezpieczne dla dziecka, najlepiej, żeby kolczyki dla dzieci były skromne, niewielkie oraz lekkie i dopasowane do wieku dziecka. Równie ważne jest, aby złote kolczyki dla dziewczynki miały odpowiednio stabilne zapięcie, dzięki temu dziecko nie zgubi ich nawet podczas zabawy. Najczęściej kolczyki dziecięce mają wygodne i stabilne zapięcia, zazwyczaj w formie wkrętki z zatyczką lub, w przypadku większych kolczyków, zapięcia angielskiego z wygodnym zatrzaskiem zamiast osobnej zatyczki. Warto wybierać kolczyki wykonane ze złota, w których ryzyko ewentualnych reakcji alergicznych jest najmniejsze. Kolczyki złote dla dziewczynki muszą być też dopasowane do wieku dziecka – nie tylko rozmiarem, ale i kształtem.

Kolczyki dziecięce już od pierwszych miesięcy życia

Idealną opcją na prezent będą złote kolczyki dla dziewczynki, a najlepszym wyborem będą te w kształcie zwierzątek czy postaci z ulubionej bajki, subtelne, niewielkie kółka lub delikatne kolczyki dziecięce wysadzane drobnymi, błyszczącymi cyrkoniami. Z kolei jako pierwsze kolczyki dla dziecka najlepiej sprawdzą się kolczyki na sztyfcie, czyli tzw. wkrętki, powinny być jak najmniejsze i wyposażone w bezpieczne, stabilne zapięcie, aby nie stały się obiektem zainteresowania i zarazem zagrożeniem dla małego dziecka. U kilkuletniego dziecka można postawić zarówno na większe kolczyki na sztyfcie, jak i niewielkie, wiszące kolczyki dla dzieci. Świetnym rozwiązaniem są kolczyki dla dzieci w kształcie kokardek, kwiatuszków czy niewielkich kulek, takie kształty są bardzo uniwersalne i będą pasować na każdą okazję. Jako kolczyki złote dla dziewczynki w wieku szkolnym dobrze sprawdzą się kolczyki dziecięce w formie niewielkich kółek, kulek oraz prostych, geometryczne kształtów, czyli wszystkie te, które nadadzą się do noszenia na co dzień i z pewnością przez wiele lat nie wyjdą z mody.

Z elegancką kartą podarunkową

nie umknie Ci żadna ważna okazja, żeby powiedzieć, jak Ci zależy, co czujesz i jak delektujesz się uroczystą chwilą zatrzymaną w biegu.

Więcej o karcie

Czajkowska.pl
Czajkowska.pl
x